30 Nisan 2013 #1771584

Polaris Ayakkabıdaki Deri Soyulması!

Elazığ gazi caddesi mağazanızdan 25/03/13 tarihinde 154080 nolu ürünü aldık bir gün bile kullanmadan ayakkabıların iç taraflarında deri soyulması meydana geldi. Ürünü mağaza aracılığıyla fabrikaya ulaştırdık 156367 nolu inceleme formu ile incelenen üründe üretim hatası değil kullanıcı hatası olduğu ortaya çıktı diye 18/04/13 tarihinde tarafımıza dönüş sağlandı.


Ancak bu hatalı bir geri dönüş belirttiğim gibi ürünü sadece 1 gün kullanıldı. Polaris gibi bir firmanın ürünü tam olarak incelemediğini ve sadece firma çıkarlarını gözettiğini düşünmekteyim. Bundan sonraki süreçte aileme ve çevremdeki tüm polaris kullanan kişilere durumu anlatıp ürünlerinin kullanılmamasını sağlayacağım.

Esat 54 Okunma

Cevaplar

  • Esat03 Mayıs 2013

    Mesajınızda ''farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise tadilat yapılacaktır'' demişsiniz ancak üründe tadilatta yapılmamıştır. Eğer hassasiyetiniz buysa sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

  • Polaris Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Esat Aytuğ Akyazı, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön