19 Mart 2013

Polaris Ayakkabı Verdiğimden Daha Kötü Halde Geldi!

Polarışten 21.12.12 tarihinde kızıma bot aldım (502734 model casual bot )botu kızım karda yağmurda giydi bot olduğu için toplasan 15 gün botun rengi soldu, bağcık dipleri yeşil yeşil oldu cevahir avmdeki polarış mağzasına martin başında gittim ürünü teslim ettim şikayetlerimizi bildirdik ürün 15 gün sonra geldi diye telefona msj geldi.


Almaya gittiğimizde ürün verdiğimden daha beter nerede beklettilerse onu çökmüş artı 11.03.13 tarihinde yazılmış bir belge ve üstünde yazan üretimden veya üretim esnasında kullanılan malzemeden kaynaklanan bir hataya rastlanmadığını belirtmek isteriz. 14.03.13 ürünü tekrar gönderdik müşteri hiz.nu verdiler ulaşamadık ürünlerinin arkasında dursunlar.

Serpil 45 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Serpil KALAFAT, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön