05 Eylül 2013
#1989888

Polaris Ayakkabı Sorunlu!

Esenyurt Eskule'de bulunan Polaris şubesinden 26. 05. 2013 tarihinde Kinetix marka 1 adet spor ayakkabı aldım. Fakat ayakkabıyı spor olması nedeni ile sadece hafta sonları kullanmama rağmen 2 ay inde iç astarlarında yırtılma ve ön kısımlarında kırılmalar oldu. 17. 08. 2013 almış olduğum şubeye bıraktım. 27. 08. 2013 ürün geldi.


Polaris'in yaptığı açıklamada üründe üretim veya üretim esnasında kullanılan malzemeden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanmadığını belirterek değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiyorlarmış. Sayın yetkili 2 aylık sadece hafta sonu kullandığım bir üründe bu sorunlar normal değil! Her ne şekilde olursa olsun şikayetimi sürdüreceğim. Acil olarak dönüş bekliyorum.

Aysu Aysu 111 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysu09 Eylül 2013

    polarismi asla!!!tavsiye edilebilecek bir mağazacılık değil sadece adı var!!!

  • Aysu06 Eylül 2013

    Ben bu ürünü 26.05.2013 itibari ile satın aldım.Sadece hafta sonları kullandığım bir ürünün iç astarlarında yırtılma tüylenme ön kısımlarda kırılma özellikle (sağ ayak)giyildiğinde bariz belirgin!!! Sayın yetkili yaptığı açıklama üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan bir sorun olmadığını belirtiyor. Peki sebebi ne?Tüketici özelliklemi ürüne zarar verdi ve öylesinemi bu şikayetleri bildiriyor zamanımı harcıyor..!!Ya tutarsamı diyor.İlgili kişilerden duyarlı olmalarını ve bu mağduriyetimin polaris mağazacılığına yakışır bir şekilde çözülmesini bekliyorum..

  • Polaris Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Aysu Özdemir, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları