04 Eylül 2013 #1993819

Polaris Ayakkabı İçin 10 Gündür Dönüş Yapılmadı!

Aydın Nazilli Polaris mağazasından ramazan bayramı arefesinde bir babet aldım. Sadece işe giderken giydiğim ayakkabı 14 gün sonra arkasından ve yanlarından açıldı. Ayakkabıyı fabrikada incelemeleri için 25. 08. 2013'te mağazaya teslim ettim. Ancak 10 gündür ayakkabının akıbeti ile ilgili arayıp soran yok fabrika merkezde müşteri hizmetleri diye bir bölüm yok mu bilgilendirme yapacak?


Zaten sezon sonuna geliyoruz doğru düzgün giymeden fabrikaya gönderdiğim babet kaç gün sizde kalacak acaba? Ayrıca Polaris'in bu kadar kalitesiz olduğunu bilmiyordum öğrenmiş olduk. Tamirat falan yapılıp geri gelmez umarım bakalım fabrika olarak ürünün arkasında durup yenisi ile değiştirebilecek misiniz?

Ayşe 266 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe10 Eylül 2013

  Ben sıkıldım yeter artık buraya yazalı 1 hafta oldu hala beni arayan yok.Arkadaşım kış geldi o babet ne zaman giyilecek 12 iş günü, toplamda 16 gündür sizin keyfinizi bekliyorum.Bilgilendirme için bari arar değil mi olacak olan firma.Ama siz olmazsınız ya iş çıkmaz sizden bu ilk ve son olsun firmanızdan mal alışım.Bakalım kaç günde geri döneceksiniz.Ben de bekliyorum yasal süresi dolsun tüketici hakları diye bir yer var orası gayet iyi ilgileniyor verilen dilekçeyle..

 • Polaris Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Ayşe09 Eylül 2013

  Ben bu kadar ilgisiz bir firma ilk kez görüyorum.Şikayetvar.com site yöneticisi bilginiz olsun ben buraya yazdıktan sonra firmanın standart cevap maili yazıldı ilgili ekrana.Ama emin olun sadece buradan cevaplandı görünsün diye böyle yapıyorlar.Arkadaşlar POLARİS FİRMASININ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK SANIRIM hiçkimse beni aramadı bile şikayetimden sonra.Gayet lakayıt bir firma malını sattıktan sonra müşteriyi aramaya gerek duymuyorlar bundan sonra asla almam Polaris bence siz de bi düşünün derim.

 • Ayşe09 Eylül 2013

  mağaza personeli ile ilgili bir sıkıntım yok benim ancak firma çok ilgisiz müşteri hizmetleri departmanı yok galiba bunların hiçkimse aramadı beni şikayetimle ilgili

 • Ayşe04 Eylül 2013

  Bunları hep duyuyoruz standart geçiştirmelik cevaplar zaten yasal sürenin kaç gün olduğunu biliyoruz elbette.Ama Polaris firması olarak illaki 15 günü doldurup öyle mi göndereceksiniz ayakkabıyı?1 günde kargoyla size ulaşabilen ayakkabıya 10 günde mi bakılıp karar veriliyor.En hızlı şekilde çözüm sağlayıp MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ni sağlamak önemli değil o zaman..Ayrıca bir ayakkabıya bakıldığında 14 günde arkası önü yapışkanı açılmışsa neden olduğunu 10 gün düşünmeye gerek yok.

 • Polaris Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Ayşe KABAKCI, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön