11 Haziran 2014

Polaris Ayakkabı Ayağımı Mahvetti

Mayıs ayında kendime İzmir Optimum mağazasından ayakkabı aldım ve ayakkabı 1 gün kullandım ve ayağımı yara içinde bıraktı. Bende gidip ayakkabıyı götürdüm incelenmek üzere göndereceklerini söylediler. Baktım ses çıkmıyor aradım Optimum FLO mağazasını ürününüz red yedi dediler.

Neymiş benim ayak yapımdan kaynaklanıyormuş. Ayıp valla çok ayıp. İlk defa ayakkabı almıyorum kendime ama gereken neyse yapacağım gerekirse tüketici haklarına kadar gideceğim hep böyle insanlar susa susa sindirilmiş ama ben sindirmeyeceğim.

Asli 363 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi12 Haziran 2014

    Sayın Asli Aygün, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştirememekteyiz. Bununla beraber, ürünü FLO mağazasından almış olduğunuz için konu ile ilgili takibin FLO Müşteri İlişkileri tarafından yapılabileceğini iletmek isteriz. FLO Müşteri İlişkilerine [email protected] e-mail adresinden veya 444 33 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön