17 Nisan 2013 #1748488

Polaris 5 Noktalı Terlik Ayaklarımı Yara Etti!

Çalışma şartlarım yorucu olduğundan ayaklarım rahat etsin diye Polaris ten 5 noktalı medikal terlik aldım rengi lacivert. Sadece 1 gün giydim ayağımın üst kısmı su topladı yara oldu çoraplarımı mosmor boyadı ben bu terliği nasıl kullanabilirim ki?


Polaris mağazasına götürdüm değişim yapamayız merkeze göndermemeniz lazım dediler inceleme içinmiş. neyini inceleyecekler onu da anlamadım sadece 1 gün giydim 1 hafta ayaklarım ağrıdı su topladı 59 tl ye sırf rahat etmek için aldığım terlik sadece rahatsız etmemek değil çoraplarımı mosmor boyadı ve ilk defa bir terlik ayaklarımın üst kısmını yara yaptı. Nasıl 5 nokta anlamadım kesinlikle ürünü iade etmek ve değiştirmek istiyorum.

Emel 358 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Emel Altunel, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön