22 Şubat 2013

Polaris Ürünü İade Edemedim!

Polarış ten çizme aldım.Mağazada çizmeyi denediğimde ayağıma biraz dar geldi almaktan vazgeçtim.vazgeçtiğimi görünce kalıba götürürüz sorun değil dediler beni ikna ettiler bende kabul ettim . Ürünün kalıptan geldiğini haber verdiler.Almaya gittim mağazada denedim yine olmadı bu sefer almaktan vazgeçtim olmuyor bu ,siz kalıba götürdünüz ama bi değişiklik olmamış dedim.

Ürünün para iadesini de yapmadılar başka bir ürünle bile de değiştirmediler.Kalıba gitmiş ürünü değiştiremem geride alamam dedi bende siz en başta bunu söylemediniz söyleseydiniz ben zaten almazdım ayağıma olmayan bir şeyi neden alayım dedim.Birde üstüne kaba konuştu git istediğin yere şikayet et ,değiştirmiyorum dedi.

Begüm 68 Okunma

Cevaplar

 • Begüm27 Şubat 2013

  giyilmiş ürünleri gözümün önünde geri iade alıyorsunuz veya tokası kopmus ürünleride.. ben daha ürünü mağzadan alıp gitmeden değişim yapmıyosunuz hayret bişey yaa ne biçim firmasınız siz?hem ürünü kalıba sokmadan geri alınamayacağını müşteriye bildirmeyin satmak için ürünü olur olur alın siz bu çizmeyi kalıba girince olur deyip insanları kandırın hemde ayagına olmayan sıfır giyilmemiş bir ürünü geri iade almayın veya değişim yapmayın bravoo ..diyecek sözüm yok bir daha ne ben nede ailemden biri polaristen bir iğne dahi almayız..

 • Polaris Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sayın Begüm HARMANKAYA, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Onayınıza istinaden kalıba konulmuş olan ürününüz ile ilgili değişim yapılamayacağı bilgisini sizinle paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Begüm26 Şubat 2013

  Sayın Polaris Pazarlama A.Ş Para iadesi oluyormu? Bu konuda da bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler..

 • Polaris Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın Begüm HARMANKAYA, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, ürün kodu, ürünün satın alınmış olduğu tarih ve ürünün satın alınmış olduğu mağaza bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde konu ile ilgili detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön