17 Nisan 2013

Polaris Ürün Değiştirme!

Osmaniye Polarışten bot aldım ilk giydiğimde yarım günde bot bitiminde yara yaptı.İncelemeye gitti .Astar koyup yükseltmişler bu kezde ayak bileğime baskı yaptı 1.5 gün giydim ağrı belime kadar çıktı ve hala ayak bileğim ve dizim ağrıyor ve ayağımı o halde gördüler. 2. incelmeye gitti geldi değişim kabul edilmedi. Bot ayakta yara ve ağrıya neden olupta değiştirilmeyecekse hangi hatalalarda değiştirilir. Ayak sağlığım bozuldu. Kolay para kazanan insanlardan değiliz. Bana ağrı çektiren giyemeyeceğim ayakkabıya boş yere para vereceğim. Hakkımı aramak istiyorum.Bot 2.incelemeden geldi ve mağazada.

Tc 205 Okunma

Cevaplar

  • Tc17 Nisan 2013

    ürününüzn kalıbında sorun var. yürürken işkence çektiriyor resmen.pazardanda marka ayakkabılardanda giydim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım.keşke bende iilginizden ve hatalı ürününüzle bana verdiğiniz rahatsızlığı telafi etmenizden dolayı size teşekkür edebilseydim.birdaha ürünlerinize asla yaklaşmayacağıma emin olabilirsinz.sizde haklısınız o kadar çok şikayet varki ürünlerinizde hangi birini değiştireceksiniz.umarım kalite bir marka olursunuz birgün....

  • Polaris Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Bengü Şahan, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış olan ürünümüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya fiş ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön