05 Şubat 2014

Polaris Ürün Değişimi Yapmadı.

Aksaray Polaris'ten kızıma çanta aldım. Kızım çantayı beğenmedi. Mağazaya götürdüm beğendiğimiz bir şey olmadığını daha sonra kullanmak üzere hediye çeki istedim müdürümüz yok bir hafta sonra gelir dediler daha sonra tekrar gidip başka çanta almak istedim bir hafta önce ödediğim 30 lirayı 10 lira sayıp üzerine 30 lira istediler böyle saçma bir uygulama görmedim.

Zübeyde 171 Okunma

Cevaplar

 • Zübeyde 19 Şubat 2014

  asla alışveriş yapmam.baska diyecek bir şey bulamıyorum

 • Polaris Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sayın Zübeyde Koçak, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında, 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura/fiş/değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Ürün değişimi esnasında ilk ürünü almış olduğunuz tarihteki fiyatlar geçerli olmaktadır. Yeni alınacak ürünün veya ürünlerin fiyatı en az değişim için getirilen ürünün fiyatı değerinde olmalıdır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Zübeyde 13 Şubat 2014

  zübeyde koçak seri f sıra no 487642 tarih25.1.2014 aksaray polaris şube aksaray

 • Polaris Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Zübeyde Koçak, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, müşteri kodu, ürünlerin satın alınmış olduğu tarih ve ürünlerin satın alınmış olduğu mağazanın tam isim bilgilerini [email protected] e-posta adresi aracılığı ile bizimle paylaştığınız takdirde konuya ilişkin detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Zübeyde 10 Şubat 2014

  bana burası dışında ulaşılmadı bu istenilen bilgileri nereye gönderecem yazmıyo bu nasıl çözüm

 • Polaris Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Zübeyde Koçak, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, müşteri kodu, ürünlerin satın alınmış olduğu tarih ve ürünlerin satın alınmış olduğu mağazanın tam isim bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde konu ile ilgili detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön