13 Ocak 2015

Polaris Satış İçin Yanılttı, Yardımcı Olmuyor.

Yaklaşık bir ay önce 39 numara giymeme rağmen satıcının yönlendirmesiyle 38 numara bir bot aldım ve ayağımı sıktı giyemedim. Almamda etkili olan şey satıcını bir iki hafta giyin açılır veya kalıba sokarız, en olmadı değiştirip genel merkezden 39 numarasını sipariş ederiz demesiydi. Ben güvendim ve aldım bir gün giydim çok sıktı ve kalıba gönderdim ama yine olmadı.

Bu akşam işyerine gidip derdimi anlattım beni umursamadılar, bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip beni başlarından attılar. Nerede benim hakkım, nerede müşteri memnuniyeti? Ben bu ayakkabıya 100 lira verdim dolabımda süs dursun diye vermedim değil mi! Acilen ilgilenilmesini rica ediyorum, yoksa ki tüketici mahkemelerini başvuracağım.

Özge 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Özge08 Şubat 2015

    Acaba bu kurum benim derdime ne zaman çözüm bulmaya uğraşacak?

  • Özge23 Ocak 2015

    Hiçbir şekilde bir daha Polaris mağazasından alışveriş yapacağımı düşünmüyorum.Mağaza çalışanları da benle ilgilenmek bir çözüm üretmek yerine,siz bu ayakkabıyı almışsınız bizim yapabileceğimiz birşey yok dediler, hatta o kadar tuhaf ki; ben bu ayakkabıya para verdim ama giyemiyorum dediğimde benim de bir suru giymediğim ayakkabı cevabını aldım.Bu bana yapılan saygısızlıktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön