25 Nisan 2013

Polaris Satılan Malın Marka Güvenirliliği!

Konya M1Selçuklu alışveriş Merkezinde bulunan Polaris ayakkabı mağazasından 20.04.2013 günü 2 yaşındaki çocuğuma 23 numara iki ayakkabı aldım. .Ayakkabıların kodları-1-31505076B,2-31505067. ayakkabılardan spor ayakkabısı türünde olanı hafta sonu çocuğun ayağında iken çocuk düşünce sol ayakkabının uç kısmında güve yemiş gibi açıldı.

Bugün mağazaya götürdüm,ben değiştirirler diye beklerken,personel merkeze göndeririz ordan gelecek cevaba göre davranırız dedi.Süreyi sordum en az 2 hafta dedi. Bu ayakkabıyı giyeceği süre zaten ancak 2-3 ay bunun neresi mantıklı. Belki süre 1 ayıda aşabilir.Ayakkabıları mağazalarına bıraktım. Kızdım çıktım.

Ali 95 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Temmuz 2013

    Marka olduğunu düşünen firmaların hizmet merkezinden uzaklaştığını anlıyorum.Diğer konularda bir çok firma da aynı durumda.Polaris de farklı olmadığını gösterdi.Zaten verilen cevap evlere şenlik..Bu ayakkabı zaten gündelikmiş..Siz aldığınız ayakkabıyı yılda bir giyerim ya da hiç giymem vitrinde seriglerim diyemi alıyorsunuz.Ayakkabı dağa tırmanırkenmi giyildide zarar gördü.Giyen çocuk daha yeni yürümeyi öğreniyor.Düşmesinden daha doğal ne olabilir.Eğer imal ettiğiniz ayakkabı buna bile tahammül etmeyecekse neden 40 tl fiyat biçiyorsunuz.O zaman benzeri ayakkabıyı 10 tl ye satanlardan almak lazım.Zaten bundan sonra öyle yapacağım.Beni dinleyen çevreme de aynı şeyleri söyleyip örneği gösteriyorum.Saygılarımla.

  • Polaris Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Ali FER, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön