24 Eylül 2013

Polaris Para İadesi Yapmıyor!

4077 sayılı kanunun 4. maddesinde açıkça belirtildiği halde 30 günlük yasal süre içerisinde ısrarla para iadesi yapılmayan ayıplı malın değişimi için yasal denilen (hangi yasa olduğunu açıklayamadıkları ve ne faturada nede değişim için verilen evrakta belirtilmeyen hayali yasal sürenin) 3 aylık sürenin aşıldığı gerekçesiyle ne ürün değişimi yapıldı nede para iadesi.

Mağazanızın söylediğini aynen aktarıyorum "Paranız yanmış hanımefendi". Firmanız iş alanını mı değiştiriyor? Bugün durumu bildirmek için Polaris tüketici hattını aradım ancak mesai dışı olduğu için herhalde, kimse ile görüşemedim.

Sema 243 Okunma

Cevaplar

 • Polaris Temsilcisi25 Eylül 2013

  Sayın Sema Nur Erdem, 25.09.2013 tarihinde irtibat numaranızdan tarafınıza dönüş yapılmış, ancak size ulaşılamamıştır. Fatura adı, müşteri kodu, ürün inceleme form numarası, ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz tarih ve ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağaza isim bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde konu ile ilgili detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Sema25 Eylül 2013

  Otomatik yanıtınız nasıl çark ettide birden değişti merak ediyorum. Bilgileri nasıl paylaşağız, cevap vermeyen müşteri hattı ile mi? Yok siz adam olmazsınız.

 • Polaris Temsilcisi25 Eylül 2013

  Sayın Sema Nur Erdem, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, müşteri kodu, ürün inceleme form numarası, ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz tarih ve ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağaza isim bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde konu ile ilgili detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

 • Polaris Temsilcisi25 Eylül 2013

  Sayın Sema Nur Erdem, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, kasa fişi veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön