23 Mart 2013

Polaris Otomatik Cevap Verdi!

Şikayetimi değerlendirmeyip otomatik mesajlarla cevap veren kurum polaris size sesleniyorum botumu tamir ettiniz aklınız sıra daha beter geri göndermiş olduğunuz botumun 2. günü tekrar topuğu düştü ama yapacağımı biliyorum mağazaya gidip hemde bunu hafta sonu yapıcağım kalitesizliğini kapının önünde gelene gidene naklen yayın yapıcağım.

Herkes sizden ürün aldığına birazcık pişman olsa ben amacıma ulaşırım buda bana yeter böylelikle sizin veremediğiniz hizmete de ihtiyaç kalmayacaktır. bölge yetkilerin cebini istiyorum acilen dönünüz yoksa merkez binanıza da gelip gerekli yetkililer konuşacağım bunu sosyal medyada da paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Güler 86 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Güler Güngörmez, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön