27 Ocak 2014

Polaris Marka Botta Açılmalar Oldu.

18.11.2013 tarihinde Kastamonu Polaris Mağazasından aldığımız botta açılmalar başladı. Değişim için mağaza müracaatımızda sorumlu bayan personel botun giyilebilir durumda olduğunu gerekçesi ile botu almak istemedi.

Kızım botu bu şekilde giymeye devam etti. İlerleyen günlerde değişim için mağazaya teslim ettim, fakat tarafıma teslim formu verilmediğinden ürün teslim fişi talep ettim aynı personel bu duruma tepki göstererek gerek olmadığını söyledi, ısrarlarım üzerine teslim fişi verildi.

05.01.2014 tarihinde teslim ettiğim ürünü 25.01.2014 tarihinde teslim edeceklerini beyan etmelerine rağmen hafta sonu gerekçesi ile aynı personel botu vermeyerek kaba davranışlar sergilemiş ses tonunu yükseltmiş.

Necmettin 76 Okunma

Cevaplar

  • Necmettin05 Şubat 2014

    Kopyala yapıştır şeklinde cevap vermek tatminkar değil. Kastamonu da bir tane mağaza var.İyi günler bir daha inşallah Polarisin semtinden geçmem

  • Polaris Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Necmettin Boybey, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fatura adı, ürün kodu, müşteri kodu, ürün inceleme form numarası, ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz tarih ve ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağaza isim bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde konu ile ilgili detaylı araştırma yaparak tarafınıza bilgi aktarabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön