27 Mayıs 2014

Polaris İade Süresini Doldurdu.

Polaris denen mağaza iade süresini bilerek doldurarak ürün iademi almıyor. Ortopedik olarak sattığı ayakkabı 1 gün bile giyilmedi. Mağaza ya götürdüm iade için formumuzu aldılar. 15 gün içerisinde dönüşüm sağlayacağını söylediler, hiç kimse bir geri dönüşüm sağlamadı. Ben aradığımda bilgilerinin olmadıklarını söyleyerek sürekli farklı yerlere yönlendirdiler.

Daha sonrasında yaklaşık 1 ay sonra bugün arayıp ürünün mağazaya tekrar gönderdiklerini iade süresi olunca alamayacaklarını belirttiler. Ben zaten zamanın da iade ettim insanları bu şekilde kandırıyorlar annemin ayakları yara içinde.

Burcu 587 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Sayın Burcu Karaman, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüzde üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan hata tespit edilmediği için ürün değişimi konusunda tarafınıza yardımcı olamamaktayız. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

  • Burcu 27 Mayıs 2014

    Bunlari bi gecin ariyan arkadasiniz farkli siz farki konusuyosunuz degisim yapin ozaman

  • Polaris Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Burcu Karaman, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Bununla beraber, dışarıda kullanılmış olan veya 30 gün içerisinde kullanılmadan değişikliği gerçekleştirilmemiş olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda 4077 sayılı kanun çerçevesinde müşterilerimize seçimlik haklarından talep ettiği kullandırılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön