Polaris İade Almıyor!

Nazife Ç. |

Polaris'ten ayakkabı aldım ancak ayakkabıda denge problemi olduğu için ayakkabıyı giyer giymez ayağımı burktum. Bunun üzerine ayakkabıyı aldığım mağazaya ürünü götürdüm ve incelemeye aldılar.

Ancak ürünü deneyerek aldığım için yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını belirttiler. Markaya güvenip ürün alıyorsunuz ancak iade yapılamıyor. Bu açıdan müşteri memnuniyetine önem verdiklerini düşünmüyorum. Bir daha asla Polaris'ten ayakkabı almam.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazife Ç.
  03 Nisan
  21:26

  Sattığınız ürünün tabanı çok ince dolayısıyla yürürken denge sağlanamıyor ve insan yürüyemiyor.Malesef mağazada 1-2 dakikalık denemede bunu anlayamıyorsunuz.Aylardır ayakakkabı kutusunda duruyor.Verdiğim paraya hakikaten üzülüyorum.
  Kusura bakmayın satış sonrası hizmetiniz yeterince tatmin edici değil.Hala da iddiamı koruyorum yaptığınız ayakkabı hatalı!

 • 11 Kasım
  09:17

  Sayın Nazife Çakıroğlu,

  Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir.

  Saygılarımızla,

  Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.