30 Ağustos 2013

Polaris Fişim Olmadığı İçin Kusurlu Ayakkabımla İlgilenmediler!

Polaris'ten bir ayakkabı aldım ve sadece 1 gün giydim. Günün sonunda sürtünmeyle birlikte parmaklarım ve ayağımın arkası kanadı günlerce yürüyemedim . Şikayet için Polaris'e gidince fişimi sordular ve ürünün fişini tüm aramalarıma rağmen bulamamıştım ve olmadığını söyleyince hiçbir şey yapamayız dediler. Tüketici haklarını aradım. Firmayla sizin aranızda dediler. Günlerce Polaris'in tüketici hattını aradım. Kimse cevap vermedi.

Duygu sömürüsü gibi olacak ama öğrenciyim ve o ayakkabıya 50 lira verdim. Bu benim için büyük bir para ve ayakkabımı kullanamıyorum. 50 liram boşuna gitti. Belki kendileri fişi bana vermediler? İnsanlık hali fişimiz hiç mi kaybolmayacak? Kesin olarak ben mi suçluyum? Ne yapabilirim?

Canan 60 Okunma

Cevaplar

  • Canan03 Eylül 2013

    Polaris firması yetkilileri ben ürünü değiştirin demiyorum en azından ürünün sorunlarına çözüm bulmasını istiyorum ben görerek aldım ama saatlerce mağazada yürümedim ki nerden bilebilirim ayağımı bu kadar acıtacağını? Mağazada giydiğimde sorun yoktu olsa almazdım zaten!

  • Polaris Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Canan Göker, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön