22 Nisan 2013

Polaris Derisi Soyuldu!

2, 5 yıl önce polaristen 80 kusur tl ye bir topuklu çizme aldım. 1 defa giydim derisi soyuldu gittim aldığım yere değişimini yaptılar. sonrasında hiç kullanmamıştım dolapta duruyordu. bugün uzunca bir süreden sonra ilk defa giydim ve arabadan indim gittiğim yerde sadece oturdum ne görüyüm tüm derisi her yerinden soyuluyor.

Pazardan aldığım ayakkabıyı tam 10 yıl giydiğimi göz önünde bulundurursak polaristen aldığım ayakkabıyı toplamda 10 saat giyemedim. yazık. bir daha asla polaris ürünlerini tercih etmeyi düşünmüyorum. şimdi mağazaya gitsem 3 yıla ne fiş kalır ne iade ama yazık 80 tl verip 10 saat giyemiyorsun. kaliteniz ortada gerçekten.

Serdar 63 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Serdar Kılıç, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Polaris olarak ürün inceleme süresi sezon içi ve sezon sonu olarak belirlenmiştir. Ürününüzün inceleme süresinin sona ermiş olduğunu bildirmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

  • Serdar 24 Nisan 2013

    sızce 3 yıl fatura saklanır mı?kutusu duruyor yardımcı olursanız sevınırım

  • Polaris Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Serdar Kılıç, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Polaris olarak ürün inceleme süresi sezon içi ve sezon sonu olarak belirlenmiştir. Ürününüzün inceleme süresinin sona ermiş olduğunu bildirmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön