08 Nisan 2013

Polaris Derileri Soyuldu!

Kızıma markasına güvenip aldığım çizmelerin ilk bir ayda dikişlerinde açılma fermuarında dikiş yerlerinden sökülme oldu aldığım mağazaya götürdüğümde bizden kaynaklı olduğunu ayrıca yerine gönderildiğinde tekrar aynı şekilde geri gönderileceğini söyleyip mağazanın kendisi tamir ettirdi ve yine bu defada çizmenin ön kısımları deforme oldu sanki çizmeler yıllardır giyilmiş gibi birde o kadar para ödedik ben çizmelerin değişimini istiyorum.

Ayhan 59 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan08 Haziran 2013

  size yazıklar olsun 75 lira verip aldığım çizmeler sizden kat kat çıksın inşallah ..1 ay giydi kızım sadece çizmeleri hiç sorumluluğunuzu kabul etmediniz helal etmiyorum size verilen parayı kaptan kundura mağzasıda kabul etmedi beni kaç kere yordunuz hakkımı helal etmiyorum ben 75 lira verdim sizden daha fazlası çıksın ..

 • Ayhan06 Haziran 2013

  neredeyse 1 buçuk ay oldu çizmeleri aldığım mağzaya götüreli sizden hiç bir telefon yada haber gelmedi kaptan kundura eskişehir mağzasıyla iletişime geçerseniz sevinirim ..

 • Ayhan09 Mayıs 2013

  değişim için çizmeleri aldığım kaptan mağzasına götürdüm umarım elinize geçmiştir size yollanacaktı yardımcı olursunuz umarım..

 • Polaris Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Ayhan Yıldız, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön