14 Mayıs 2013

Polaris Değişimde Personel Davranışı!

Ben 6 gün önce zeytinburnu polaris mağazasından 3 çift ayakkabı aldım yeğenlerime ve 2 çifti küçük geldi gittim değiştirmeye dediler bu mağazamızda yok en yakın bi kaç mağazayı söyledi zeytinburnun da isterseniz burdan da değiştirirsiniz dediler ve ben aldım gittim oralarda bulamadım ve arabamda bir müddet gezdikten sonra 212 avm deki polaris mağazasına gittim.

Kasadaki arkadaş yüzüme bile bakmadan seslendi Ş. hanım depodan geldi hiçte şirin olmayan biri açtı ayakkabıları birini giyilmiş ok çocuk olabilir dedim ama değişmeyecek bişi yok dedim öbürünü değiştirin onuda değiştirmem dedi iade sorumlu benim almam dedi polaris gibi kurumsal bir firma bu insanı nasıl çalıştırıyor anlamadım.

İbrahim 147 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İbrahim Öztürk, Müşterilerimizin firmamız ve mağazalarımız ile ilgili bildirimleri bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildirimleriniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. Bununla beraber, alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura veya değişim kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürün ile ilgili inceleme, değişim ve tadilat gibi taleplerin karşılanabilmesi için fatura veya değişim kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön