16 Mayıs 2013

Polaris Değişim Yapmadılar!

Ankara'da Atatürk Bulvarı üzerindeki Polaris mağazasında aldığım bir çift ayakkabı ayağımı acıttığı için değiştirmek istedim. Ancak mağaza görevlileri ayakkabıyı evde giymek şartıyla değiştirme olduğunu söyledi. Sanki ayakkabı evde giyiliyormuş ve acıttığı evde anlaşılıyormuş gibi.

Ayrıca ayakkabıyı almadan önce bunu bize anlatmadıklarını söylediğimizde bize bunu anlatmak zorunda olmadıklarını söylediler. Halbuki bunu bilmek benim hakkım ve satıcıların söylemekte olduğu zorunlu bir kural. Sonuç itibariyle değiştirmediler ve mağaza satıcılarının tavrı ve ihmalinden dolayı artık Polaris'den alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Betül 62 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Betül Kodalak, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, fiş veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön