13 Haziran 2013

Polaris Değişim Yapıyoruz Deyip Yapmadılar!

Mayıs 2013 ayında almış olduğum ayakkabıyı sadece 1 gün giyebildim. Ön kısmı başparmağıma baskı yapıyor ve inanılmaz bir ağrı oluyor. Ayakkabı ayağıma tam olmasına rağmen arka kısmı çıkıyor ve ayağımın acımasına, soyulmasına, vurmasına sebep oldu. Aldığım mağazaya gittiğimde ise satışı yapan görevli bana 1 ay içinde değiştirebileceklerini ancak giyilmemiş olması gerektiğini söyledi.

Sorabilir miyim acaba kaç kişi ayakkabı aldıktan sonra giymeden değiştirme yapmak istedi, bir ayakkabıyı giymeden nereden bilebiliriz ayakkabının ayağımıza yapacağı işkenceyi. Tepkilerimi dile getirdiğim de ise ayakkabıyı "evin içinde giyip deneyeceksiniz" dedi. Bu nasıl bir satış politikasıdır.

Özlem 191 Okunma

Cevaplar

  • Özlem16 Haziran 2013

    ayrıca mazağa personeli bana iade yok ama değişim yapıyoruz dediler. bana giymeden değişim yapıyoruz demediler. mağazaya değişim için gittiğimde evde giymek kaydıyla değiştirebilir dediler. madem bu şekilde değişim yapılabiliyor bunu neden söylemiyorlar. bunu söylemiş olsalardı bende ona göre hareket eder bu mağduriyeti yaşamazdım. en kısa sürede mağduriyetime düzgün bir çözümle son vermenizi rica ediyorum. Teşekkürler

  • Özlem16 Haziran 2013

    ürünü beğenerek almış olmam ürünün iyi olacağı anlamına gelmez. küçücük mağazada 5-10 dakika ayakkabıyı denemiş olmakla ayakkabının ayağımı rahatsız edeceğini anlamam mümkün değildir. ayakkabıyı dışarıda giymeden nasıl anlayabilirim acaba. bu nasıl bir mantıktır. siz kendinize ayakkabı alırken bu şekilde mi alıyorsunuz ya da memnun kalmadığınız da aldığınız ayakkabı mağazasından talepleriniz bu şekilde mi oluyor. mağazanızdan bir çok defa ayakkabı aldım fakat ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. beğenmiş olduğum ayakkabılarınız var ama alıp almamakta kararsızım. ürün tamir edildikten sonra hala giyemeyecek duruma gelmem umarım. ben sizden iade değil sadece değişim talep ettim. ama siz mağaza ve marka olarak para kazanalım da müşteri ne yaparsa yapsın mantığında hareket ediyorsunuz sanırım bu hiç etik değil.

  • Polaris Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Özlem Ülger, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön