10 Şubat 2014

Polaris Çocuk Botu Aldım İki Ay Olmadan Yırtıldı!

Kırşehir polaris ayakkabı mağazasından 11.12.2013 günü oğluma bot aldım alalı henüz iki ay olmadan botun yırtıldığını gördüm ve 8.02.2014 günü öğleden sonra mağazaya gittim durumu izah ettim, bana faturayla birlikte getirmemi faturayı bulamazsanız yine size yardımcı oluruz dediler.

Bende eve döndüm faturayı aradım bulamadım 09.02.2014 günü tekrar gittim bana bu sefer aynı kasada duran görevli faturasız değişim yapamayız dedi. Madem faturasız değiştirmeyecektiniz de bana ilk sorduğumda neden söylemediler benimle dalga mı geçiyorlar veya müşteriye göre mi davranıyorsunuz, müşterimi seçiyorsunuz? Sizden tek ricam 8.2.2014 günü akşam değişim konusunda mağazaya mail attınız mı?

Yılmaz 105 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz27 Şubat 2014

    fırma olarak memnunum fakat uygulamadan memnun değılım cozüm üretmede yardımcı olunmuyor mağazada faturanın bır nüshası olduğu halde müsterıden fatura ıstenıyor

  • Polaris Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yılmaz KARAÇAL, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Katma Değer Vergisi 54 numaralı genel tebliğ esaslarına göre faturası, kasa fişi veya hediye kartı ibraz edilmeyen ürün değiştirilmez. Ürünle ilgili inceleme, iade, değişim ve tadilat gibi taleplerinizin karşılanabilmesi için fatura, fiş veya hediye kartı ibraz edilmesinin yasal bir zorunluluk olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön