11 Nisan 2013

Polaris Bozuk Ayakkabıyı Geri Almıyorlar!

Denediğim ayakkabı arkadan çıkıyordu ve bunun üzerine oradaki yetkili bir aparat verdi arkaya takılması için kaymayacağını belirtti. bunun üzerine aparat ile beraber ayakkabıyı aldım eve geldiğimde halen çıkıyordu. 445 77 75 numarayı defalarca aradım açan olmadı.

Polarise gittim ve geride almadılar. kullanmayacağım ve hiç kulanmadığım ayakkabıyı geri almadılar. belirttikleri gibi olmadı. ayakkabı kullanılamıyor. Diğer bir sorun ise 3 taksit istememe rağmen eve geldiğimde 7 taksit olduğunu gördüm. bankamı aradım şirket ile görüşün dedi şirkete sordum banka otomatik yapmış dedi sonradan orada polariste gördüm ki zaten 3 taksite +4 otomatik geliyor imiş fakat bunu bana aldığım da polaris yetkilisi söylememişti.

Burak 82 Okunma

Cevaplar

 • Burak 13 Ocak 2014

  uzak durulacak tek kurum

 • Burak 20 Nisan 2013

  ürünü geri almadılar. verilen bi no vardı polaris müşteri hizmetileri diye oradan zaten hiç açan olmadı.ayakabı kadlırdım hiç kullanmadedi aldığım ve bozuk verilen ayakabı için hiç bir geri bildirim olmadı. kınıyorum. ayrıca 3 taksit istemiştim 3 den fazla olursa alamam değiştim oysa 7 taksit yapmışlar.bankamı aradım şirketi arayınız

 • Burak 12 Nisan 2013

  Hayır ben ya ürünü vaad edildiği gibi kullanmak yada geri vermek istiyorum.

 • Polaris Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Burak Sal, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Alınmış olan veya hediye gelen bir ürün ile ilgili herhangi bir durum yaşandığında 30 gün içerisinde ürün kullanılmadan fatura, kasa fişi veya hediye kartı ile beraber ürünün satın alınmış olduğu mağazaya başvurulduğu takdirde sadece değişimi sağlanabilmektedir. Bununla beraber bildirimleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön