23 Ocak 2014

Polaris Botta Soyulma Var.

03.11.2013 tarihinde MalatyaPark Şubenizden almış olduğum 154599 DömiBot cinsindeki ayakkabınızda bir ay önce burun kısmında soyulma başladı. Bir yerlere vurmuşumdur diye düşündüm, üstelik sık giydiğim bir ayakkabı da değil. Yaklaşık bir haftadır her tarafından arkasından, yanlarından soyulmalar var.

Ayakkabı yeni gibi ama giyilmeyecek bir görüntüde. Yazık verdiğim paraya diye düşünüyorum, çöpe atmışım gibi geliyor. Değeri önemli değil, bu 20 tl'lik bir ayakkabı da olabilirdi, emek sonuçta, havadan para kazanmıyoruz. İlk kez aldığım bir ayakkabı bu kadar kısa bir sürede giyilmeyecek durumda. Fatura elimde ve ben Antalya'da yaşıyorum, yardımcı olmanızı bekliyorum, sonuç çıkmazsa başka mercilere başvuracağım.

Hatice 229 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı14 Nisan 2014

    Merhaba, iş yoğunluğumdan dolayı şimdi cevap yazabiliyorum.Öncelikle Antalya Özdilek AVM'deki polaris çalışanlarına teşekkür ediyorum ilgilendikleri için. Benim sorunumla ilgili olarak problemli botumu teslim aldılar, sonrasında verdikleri süre sonunda telefonla kendilerini aradım olumlu yanıt aldım. Botun değerinde başka bir ürün alabileceğimi söylediler. Polaris firmasına teşekkür ediyorum.

  • Polaris Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Hatice Yeşilçayır, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürünümüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda, ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, fiş veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde, ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Sadece Polaris ürünleri satan mağazalarımız firmamıza online bağlı oldukları için ilgili mağazalardan alışveriş yaptığınızda ürün değişimi, incelenmesi veya tadilatı gibi konularda diğer Polaris mağazalarımızdan da yardımcı olabilmekteyiz. http://www.polaris.gen.tr/PolarisShop.asp?type=2 adresinden Shop mağaza bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön