25 Eylül 2013

Polaris Ayıplı Ürününün Arkasında Durmadı!

Makromakret ivedik mağazasından Polaris marka bir ayakkabı aldım. Kullanmaya başladıktan sonra daha 1 ay geçmeden sol ayağıma bir şey batmaya başladı. Baktım zımba teline benzer bir şey çıkmış tabanlığı delip ayağıma batmış. Ürünü aldığım makro markete geriye götürdüm.

Firmaya gönderelim incelensin biz sizi ararız dediler. Bir süre sonra makro market tarafından arandım. Firmadan yani Polaris'ten üründe üretim ve malzemeden kaynaklanan bir soruna rastlanmamıştır tarzında bir açıklama yapmışlar. Ben Polaris'i ürünlerinin arkasında duran kaliteli bir firma sanıyordum. Pişmanım

Süleyman 120 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 28 Eylül 2013

    Şimdi bu ne demek oluyor? Bu açıklamanız yeterli mi oluyor yani? Benim yaşadığım sıkıntıyı çözdü mü yani ...

  • Polaris Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Süleyman Çaldağ, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz ile ilgili bize ulaşan her bildiriminiz, tarafımızdan hassasiyetle değerlendirilerek teknik ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön