09 Mayıs 2013

Polaris Ayakkabının Altı Açıldı!

Polaristen 3 mayıs cuma akşamı saat 21.30 da ayakkabı aldım 6 yaşındaki kızıma 8 mayısda her iki ayakkabının altı açıldı üstünde çizik bile yok. Hemen değiştirileceğini sandım ama 15-20 gün beklememiz lazım . 6 yaşındaki kız 15-20 gün bekleyebilir mi. bu kadar düşük kalitede bir ürüne 41 yaşındayım ilk defa rastlıyorum.

Yeşim 40 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim27 Haziran 2013

    ilk başta yetkili kimseye hızla ulaşamadık ama sonra polaris firmasından değilde aldığım firmadan 1 hafta içinde sorunu çözüp yenisi ile değiştirdiler

  • Polaris Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yeşim KOÇ, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Shop mağazalarımıza bırakılan ürünlerin incelenme süresi 15 iş günüdür. Söz konusu süre ürününüzü teslim ettiğiniz ve ürün inceleme formunuzun düzenlendiği tarih itibariyle başlamaktadır. İncelemenin sonucuna göre ilgili mağazanın tarafınıza bilgi vereceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön