Polaris Ayakkabı Tabanı 9 Gün Kullanımda Parçalandı!

Semra Ö. |

Eylül ayında Polaris' den aldığım ayakkabı Mayıs ayına kadar orjinal kutusunda durdu. Yazlık ayakkabıyı 9 gün giydim ve ikisininde tabanı yarıldı ve parçalandı.Aldığım mağaza bir şey yapamayacağını söyledi.

Müşteri temsilcisini tekrar tekrar aramama rağmen ulaşıp derdimi anlatamadım. Firmaya mail yazdım, cevap gelmedi. 9 günde parçalanan ayakkabı için herhangi bir yorum yapamayacağım. Polaris bu kusurlu malı nasıl açıklayacak ve zararımı giderecek mi merak ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semra Ö.
  30 Mayıs
  17:54

  9 günde parçalanan ayakkabı için inceleme süresinin sona ermiş olduğunu duymak bana çok komik geliyor. Bu ürünler için sezon sonu indirim yapmanın nasıl bir mantığı olduğunu anlayamıyorum. Ayakkabıdaki kusurunuzu formalitelere bağlayıp kendinizi haklı göstermeniz kurumunuza olan güvenimi bitirmiştir.

 • 27 Mayıs
  14:05

  Sayın Semra Öziri,

  Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimiz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir.

  Polaris olarak ürün inceleme süresi sezon içi ve sezon sonu olarak belirlenmiştir. Ürününüzün inceleme süresinin sona ermiş olduğunu bildirmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.