25 Şubat 2013

Polaris Ayakkabı Ayağımı Sıkıyor!

Kırıkkale polaris mağazasından almış olduğumuz ayakkabıyı benim ayağımı sıkıyor ben bununla rahat değilim dediğim halde giydikçe açılır değişim yaparız dedikleri halde ayakkabı sıktığı için ertesi gün götürdüm ayakkabıyı aldılar bir numara büyüğünü 40 numarasını bana getirdiler 1 hafta sonra gel al ayakkabını dediler.

Ayakkabı almaya gittiğimde ayakkabıyı değişim yaparız diye aldılar büyük numarasını da getirdikleri halde bana değişim yapamayız dediler ayrıca müşterilerine değişim yaparız deyip ayakkabı sıktığı halde zorla müşteriye veriyorlar üstüne de müşterilerine uygunsuz hakaret ederek tavırlarda bulunuyorlar.

Necla 91 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Necla Demirtaş, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Fatura, fiş veya değişim kartı ile birlikte ürünün satın alındığı mağazaya başvurulduğu takdirde ürünlerimiz incelemeye alınmaktadır. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ürününüzü görerek, deneyerek ve beğenerek satın almış olduğunuz için vurma, sıkma, ayağı yara yapması veya ayağı rahatsız etme nedenleri ile ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön