30 Mart 2013

Polaris 1 Ay Beklettiler Olduğu Gibi Geri Gönderdiler!

07/10/2012 tarihinde eşim için günlük bot satın aldım. 4 ay sonra ayakkabının hem sağ ve hem sol burunlarında derisinin soyulduğunu gördüm. Yetkili servise götürdüm. Servis ayakkabıyı alarak Polaris pazarlama ve mümessilik A. Ş. ye gönderdi. 1 ay sonra ayakkabı kullanıma bağlı olarak çarpma ve darbeden dolayı oluşan arızadan dolayı talebimin geri döndüğünü belirten yazıyı gönderdiler.

Nasıl olurda bir ayakkabının burunlarında aynı anda derilerinin soyulduğuna karar verilir . Sonuç olarak polaris mağazasının ciddi bir A. Ş olduğunu düşünerek hata ettim. Bundan sonra alışveriş yapmayacağım. Yapanları da uyaracağım.

Hasan 126 Okunma

Cevaplar

  • Polaris Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Hasan Tankut Çevik, Öncelikle, Polaris ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dışarıda kullanılmış olan ürününüz ile ilgili bir durum yaşadığınızda ürünü incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. İncelemenin sonucuna göre üretimden veya üretilen malzemeden kaynaklanan durumlarda ürün değişikliği yapılmaktadır. Yaşanan durum farklı nedenlerden kaynaklanıyor ise ürünün tadilatı gerçekleştirilebilmektedir. Ayakkabı kullanımına bağlı olarak çarpma ve darbeden dolayı oluşan arızalar üretim veya malzemeden kaynaklı hata olmadığı için ürün değişikliğini gerçekleştiremeyeceğimizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön