14 Şubat
Yorum Yap
#11583160

Pokerklas.com Sebepsiz Yere Bakiyem Sıfırlandı!

2 senedir Pokerklas.com üzerinden oyun oynuyorum zaman zaman ufak mağduriyetler aksaklıklar yaşadım ama bu sefer ki çok başka.
2000 TL'lik çekim isteğim 1 gündür askıda ve hesap bakiyemdeki 5000 TL'de bir anda sıfırlandı girişim engellendi, derdimi anlatacak kimsede yok.


İlk defa para kazandık onda da olanlar ortada.
Kullanıcı adım mh**666, umarım birileri ilgilenir ve mağduriyetimi giderir. Gelişme olursa buradan aktarırım.

Mehmet Mehmet 886 Okunma 4 Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet4 g

    Dolandırılmak isterseniz poker klası seçebilirsiniz Jasmin bet üzerinden poker klasta oyun oynuyordum. Kullanıcı adım mhmt666. 3 gün boyunca inceleme adı altında 7000 TL me el koymuşlardı ve bugün öğrendim ki hesabım kapatılmış neden sorduğumda ise poker klas öyle istemiş dolandirimak isteyen varsa bu sitelerde oynamaya devam etsinler hiçbir muhatap bulamayacaklar sadece giden paranın arkasından benim gibi su içerler

  • Mehmet14 Şubat

    Sitenizde jasminbet üzerinden oynuyorum onların canlı yardımından da oradaki müşteri temsilcimden de aldığım tek cevap onların bir şey yapamadığı pokerklas tarafından hesabımın dondurulduğunu söylüyorlar. Haklı olarak bir sebep sunulsa yinede tamam ama ne uygunsuz ne de usulsuz bir hareketim var sadece tek suçum kazanmak umarım hata telafi edilir en kısa zamanda

  • Pokerklas.com Temsilcisi14 Şubat

    Merhabalar Mehmet bey ; sikayetvar.com/pokerklas113.com sitemizde bulunan üyelerimizin sorun ve önerileri için bu platform kullanılmaktadır. Mevcut üyelik bilgileriniz ile Pokerklas113.com üzerinde bir eşleşme sağlanmamıştır. Tarafınıza bağlı bulunduğunuz sitenizden bilgilendirmede sağlanacağına emin olabilirsiniz. İşlem detayları için bağlı bulunduğunuz sitenizden hizmet alabilirsiniz. Saygılarımızla PokerKlas.

Ziyaretçi Yorumları