Toplam çözüm sayısı
..
Poizoi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Poizoi Adlı Firma Parayı Alıp Hizmeti Durdurdu

2515görüntüleme
Sinan
Sinan 30 Mart 13:15

Poizoi adlı firmadan 1 yıllık Freepik ® hesabı aldım, captcha doğrulamasında sürekli hatalar alıyordum indirme sağlanamıyordu, canlı destekten ulaştım, Freepik güncelleme yapılacak denildi, tahminen 1 hafta sonrasında tekrardan aynı sorun için yazdım kendilerine. "Siz yanlış giriyorsunuz" dendi ve sağ olsunlar bilgisayarıma bağlanıp kendileri indirme yapmayı denediler,1-2 doğrulama sonrası indirme yaptı fakat durumu anlattım bazen böyle bazen hiç indirmiyor dedim. Siz yanlış doğrulama giriyorsunuz gibi saçma sebepler söylendi. Kullanmadığım günlerin iadesini de istemiştim.

Konularına yazıp -Trader attım, geçtiğimiz cumartesi günü şahsi numaramı arayıp bir firmaya yakışmayacak üslupla konuştular, onların üslubuna karşılık aynı üslupla konuştum, geri ödeme yapacaklarını, -trader'i kaldırmamı istediler. O şekilde anlaştık. Hesabımı kapatmışlar erişim sağlanmıyor.

2 Yorum

Kenan
Kenan03 Mayıs 05:27
 

Trader atmak nedir?

Mücahit
Mücahit06 Mayıs 14:13
 

https://www.poizoi.com/haber/r10-net-platformundan-tum-satislarimiz-durdurulmus-ve-r10-net-ile-ilisigimiz-kesilmistir-tehdit buradan size gerekli cevap verilmiştir... İncelemek isteyenler konuyu inceleyebilirler

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile