Pocell Personeli İlgilenmiyor!

Yasin M. |

Pocell geçişi için güzergahımı bayağı uzatıp Esenler ve Bağcılar'da iki tane istasyona gittim. Devasa Pocell brandası çektikleri halde Pocell der demez mesaisi dolmuş memur gibi kasıtlı şekilde ilgisiz ve yıldırıcı tavırlarla "bilmiyoruz, eleman yok, form yok" gibi cevaplar verdiler. Kimisi bu cevabı verirken yüzüme bile bakmadı. Pocell onlar için sanki bir ayakbağı, bir külfet.

Pocell'in kendisinin de ne bir sosyal medya hesabı, ne bir "bize yazın" linki ne de bir call center elemanı var. Tamamen ulaşılmaz. Şimdi Pocell'e sormak istiyorum; Sizi bu sektöre zorla mı soktular. Biri arkanızdan havuza mı itti. Hesaplarınız tutmadı da pişman mı oldunuz. Yoksa uzatmaları mı oynuyorsunuz?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin M.
  17 Eylül
  12:01

  Pocell müşteri temsilcisinin şikayetime cevap vermesinden gaz alarak ve "belki önceden kötüsü denk gelmiştir" diyerek bir ümitle Esenler ve Bağcılar'dan sonra Ümraniye'de gitmiş olduğum 3. PO istasyonundan da red cevabı aldım ve POCELL macerama son verdim. Herkeste aynı cevap yada aynı gerekçe; "bi pocell elemanı vardı, bi ara geldi, artık gelmiyor." Sanal operatörün de böyle sanal elemanı oluyor galiba.

 • 16 Eylül
  14:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 16.09.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  POCELL

 • 16 Eylül
  10:59

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  POCELL