Pocell İndirim Hakkımı Vermiyor.

Aydın T. |

Daha öncede buradan aynı şikayeti yazmıştım, sorun çözüldü diye dönüş oldu ama aynı sorunla halen karşılaşıyorum. Pocell hattını kullanmaktayım. Kampanyaya göre her yakıt alışımda 15 kuruş indirimli almam gerekiyor, fakat Manisa/ Soma Erdenler petrole gittiğim zaman lpg alışımda kartımı kullanamıyorum . 'Nereye şikayet edersen et' dediler. Ben de bir daha yazıyorum buraya, sorunumun çözülmesini istiyorum artık.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın T.
  06 Mayıs
  17:56

  pocell tek çözümü pocell karta 10 lıralık yakıt yükleyerek çözmeye çalışıyor ben 12 kr yakıt indiriminden faydalanmak istiyorum. bana her seferinde zaten istasyonda lpg ucuza satılıyor dıye donus yapıldı ben anlasmada oldugu gibi tabela fiyatından 12 kr indirimli almak istiyorum bu kadar basit yakışmadı pocell!!!!!

 • 06 Mayıs
  15:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.05.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve POCELL Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  POCELL

 • 05 Mayıs
  09:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  POCELL