Pocell Ekstra Ücret Ödetilmeye Çalışılıyor!

Ahmet Emre C. |

Pocell'e geçeli 8 ay oldu ama geçtiğimden beri sürekli problem. Ne düzgün çekmekte ne interneti hızlı nede faturaları. En son 4 nisanda oyun indirdiğimi iddia edip fatura 55 tl fazla ödetilmeye çalışılıyor. Telefonuma oyun yüklemediğim halde telefonuma internet üzerinden oyun yüklendiği söylendi. Benim telefonumda oyun yok ki yükleyeyim? Kafanıza göre servisleri aktif edip sonra şöyle böyle diye para alamazsınız. Bu ekstra ücreti kesinlikle ödemek istemiyorum. Bu ücretlendirme iptal edilmezse eylülde kesinlikle başka bir operatöre geçeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Emre C.
  14 Mayıs
  14:14

  aklı olan pocell ve avea dan uzak dursun!!!

 • 12 Mayıs
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 12.05.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  POCELL

 • 09 Mayıs
  09:56

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 7 623 numaralı POCELL Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  POCELL