PO Sosyal Lig ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PO Sosyal Lig Plaka Tanımlama Hatası

249
Enbiya
Enbiya 02 Nisan 15:12

Gün içerisinde Yakıt aldım. Plakamı da Petrol Ofisi ® ® uygulamasına yükledim. Ancak PO Sosyal Lig uygulamasında entegresyon kısmından puan almak için tanımlama yapmak istediğimde plaka/kart zaten tanımlı gibi bir ibare çıkıyor. Bu konuda yardımcı olup, Sosyal lig uygulamasına puanımı yükler misiniz?

PO Sosyal Lig Logo
PO Sosyal Lig02 Nisan 15:16
PO Sosyal Lig Logo
PO Sosyal Lig02 Nisan 15:16

Benzer Şikayetler

profile
19
08 Mart

Po Sosyal Lig Positive Card Kaydetme Hatası Mesaj Gelmiyor

Positive kartımı sosyal lig uygulamasına entegre edemiyorum. Doğrulama kodu gelmiyor. Ne kadar denesem de sonuca ulaşamadım. Uygulamadan mı kaynaklı yoksa kullandığım kartta mı bir sıkıntı var anlayabilmiş değilim. Uygulamadaki adım şükrü f. K. Çözüm bekliyorum.

profile
44
03 Şubat
profile
Ahmet sonuçtan memnun
  • 03 Şubat 10:10

Po Sosyal Lig Positive Kart Hatası

7000 *****54 numaralı positive kartımı sosyal lig uygulamasına entegre edemiyorum. Doğrulama kodu gelmiyor. Ne kadar denesem de sonuca ulaşamadım. Uyg...

profile
127
11 Ekim 2022

PO Sosyal Lig Sosyal Lig Positive Card

Merhaba positive kart entegrasyonu plaka ile defalarca denememe rağmen ısrarla ' doğrulama yapılmadı ' deniyor 10 hafta oldu hala oyundaki hatalar düzeltilmedi. Haksiz rekabete nereye kadar izin vereceksiniz lütfen artık su saçmalıklara son verin rica ediyoruz.

PO Sosyal Lig Sosyal Lig Positive Card
profile
237
05 Ekim 2022

PO Sosyal Lig Teknik Problem :

Merhaba PO sosyallig hesabıma kartım ve plakam tanımlı. Ancak yakıt almama rağmen yakıt alımı bulunamadı hatası veriyor. Pozitif kartı kaldırıp plakam ile devam etmek istedim ancak bu kez de doğrulama yapılamadı hatası veriyor. Bu sorunumla ilgilenilmesini istiyorum. Teşekkürler.

PO Sosyal Lig Teknik Problem :
profile
844
22 Eylül 2022

PO Sosyal Lig Sosyallik Uygulamasına Plaka Tanımlayamıyorum!

Petrol Ofisi mobilden uygulaması üzerinden pozitif kartımı ve plakamı girdim fakat sosyal lig'e plaka ile giriş yapamıyorum. Plaka ile giriş yapamayınca da hata var zannedip kart numarasını sildim şimdi hiç işlem yapamıyorum. Petrol Ofisi'nden almış olduğum yakıt sonrasında ilgili bütçede yansımadı....

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .