12 Mayıs 2014

Plus Estetik Lazer Epilasyonda Başarılı Değil

Plus Estetik Ataşehir Küçükbakkalköy'den ocak ayı başında uzun arayışlar sonucu lazer epilasyon paketi aldım. Sadece fiyatına ve A** hanımın inandırıcı konuşmalarına inanarak ama tamamen hataymış. Çünkü diod lazer diye sattıkları paket sonradan öğrendim ki e-light diye bir iptal türü.
Bana ürünü satarken ilk seans sonrası azalmaların başlayacağı bilgisi verilip satıldı.

Daha sonra 4 seans gitmeme rağmen hiçbir dökülme olmadığını, söylediğimde ise atış sayıları gayet iyi, mutlaka dökülmeli denildi. Seanslar sırasında acı hissetmediğimi söylediğimde ise arkadaşlara gerekli uyarıları yaparız, iğne batması şeklinde acı mutlaka olmalı dendi. Sonuç olarak o kadar paraya ve zamana rağmen tam bir kayıp.

Sevil 2.300 Okunma

Cevaplar

 • Sevil04 Haziran 2014

  sizi arayarak yalanlarınızı dinlememi bekliyorsunuz diğmi? burdan yazıyorum çünkü başka insanlar gelip size para kazandırmasın, boşuna vakit kaybetmesin. bana ve diğer şikayetlerdeki uslubunuzu okuyanlar zaten fikir sahibi olmuştur. önce müşteriye saygılı olmayı öğrenmeli bir işlermeci!!!! müşteri parayı verene kadar kibar, sonra bu uslup tam da size yakışan. ama ben size gerekli yerlere şikayet ettim bile.

 • Plus Estetik Temsilcisi03 Haziran 2014

  SEVİL HANIM SİZ HALA KULLANILAN CİHAZI BİLE BİLMEZKEN BURDA YAZDIKLARINIZLA ASIL GAYENİZİ ZATEN BELLİ EDİYORSUNUZ. TEK AMACINIZ BİZİ KÖTÜLEMEK.DAHA SEANSLARINIZIN BASINDASINIZ VE CİHAZLAR HAKKINDA HİÇBİRSEY BİLMEZKEN İŞLETMEYİ ELEŞTİRMENİZLE ASIL SİZ KOMİK DURUMA DÜŞMEKTESİNİZ. BURDAN SORUNUNUZA CÖZUM ARAMAK YERİNE BİZİ ARASAYDINIZ DAHA KOLAY OLURDU AMA AMACINIZ FARKLI!!!!!!

 • Plus Estetik Temsilcisi28 Mayıs 2014

  SEVİL T 02.01.2013 TARİHİNDE FİRMAMIZA GELEREK ÜYE OLMUSTUR.ŞİKAYETİ KENDİSİNE AKTARILAN BİLGİLERİ YANLIŞ ANLAMASINDAN KAYNAKLIDIR. KENDİSİ BU ŞİKAYETİNİ TARAFIMIZA KESİNLİKLE İLETMEMİŞ VE KONUŞMAMIŞDIR. KENDİSİNE ULAŞİLMAYA ÇALISILMIS FAKAT TELEFONLARINI KESİNLİKLE ACMAMAKTADIR.TELEFONUNU ACMAMAKLA BERABER İKİNCİ YORUMUNDA KENDİSİNE HERHANGİ BİR DÖNÜŞ YAPILMADIGI DA YALAN VE YANLIŞDIR,ÇÜNKÜ TELEFONLARINI AÇMAMAKTADIR. BİZE KENDİSİ TARAFINDAN YÖNLENDİRİLEN ARKADASI İSE FİRMAMIZA GELMEKTE VE DÖKÜLMELERİDE BASARILIDIR. MEMNUN OLMAYAN BİR KİŞİ NASIL OLURDA ARKADASLARINA BİZİ REFERE EDEBİLİR. KULLANMIŞ OLDUGUMUZ SİSTEM ÜTÜLEME LAZERDİR.KENDİSİNİN CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİSİZ OLUSUNDAN KAYNAKLI AKTARILAN BİLGİLERİ ANLAMAMIS VE FARKLI YERLERE SAPTIRMIŞTIR.DÖKÜLMELERİN ORTALAMA 6-8 SEANS ARASINDA GERCEKLESECEGİ %70-90 ARASINDA KALICI SONUC ALINACAGI VE BU SURECIN 1 YILDAN FAZLA SÜRECEGİ BİLGİLERİ KENDİSİNE AKTARILMIŞTIR.

 • Sevil20 Mayıs 2014

  şikayete çözüm üretmek değil, herhangi bir geri dönüş bile yapmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön