30 Ocak 2014 #2265162

Planet Mobilya Sorunlu Ürün Sattı

01/10/2013 tarihinde planet mobilyadan latex silver 160/200 ebatlarında yatak aldım. 3 ay kullanımdan sonra yatakta çökme oluştu ve sorunu Planet Mobilya'ya ilettim. 18/01/2014 tarihinde yatak Planet Mobilya servisi tarafından test amacı ile tarafımdan alındı ve 140/190 ebatlarında ve latex silver özelliğinden çok uzakta bir yatak tarafıma bırakıldı.


Teslim alındıktan sonra yatağın fabrikada inceleneceği bilgisi verildi bende fabrika ile görüşmemde bırakılan yatağın daha konforsuz olduğunu ve bu şekilde hizmetin doğru olmadığı bilgisini verdim fakat fabrikada H*** Hanım isminde bir yetkili aynı özellikte yatak bırakma zorunluluklarının olmadığını tarafıma beyan etti.

Seçkin 1.983 Okunma

Cevaplar

  • Planet Mobilya Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin,şikayeti 09.01.2014'te bayimiz yoluyla bildirilmiştir. 17.01.2014'te servis ekiplerimizce tespite gidilip yatağın servis sürecinde incelenmesi üzerine fabrikaya alınmasına gerek görülmüştür.İşlem süreci tamamlanmadan önce de müşterimizle görüşme sağlanmış,bırakılan yatağında müşterimizin mağdur olmaması adına kanunda da belirtildiği üzere benzer özelliklere sahip sadece kullanım amacı ile kendisine verilen bir yatak olduğu iletilmiştir.Belirtilen şikayete konu ürün kanunlarda belirtilen servis süreçlerini (30işgünü) aşmadan,talep doğrultusunda bayiimize teslim edilmiştir.Bu süreç zarfında bayimiz tarafından müşteri memnuniyeti adına yeni yatakla değişimi de sağlanmıştır. Planet Mobilya olarak,koşulsuz müşteri memnuniyeti esas ilkelerimizdendir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön