27 Ocak 2014

Pizza Pizza Üründen Kıl Çıktı ve Gayet Normal Karşıladılar

Adisyon 41665V313-00800 olan fişimizle pizzamızı istedik. Kapanmaya yakın saatler olduğu için ilgisizliklerini anlayabiliyorum. Ama sonrasında içinde kıl çıkan pizzayı gösterdiğimde gayet rahat karşılamalarına ve özür dilemeye bile tenezzül etmemelerinden ötürü bir daha pizza pizza kullanacağımı hiç sanmıyorum. Firma yetkilileri oralı olurlarsa mali değeri olmayan adisyon fişlerini saklıyorum.

Ama bu firmanın 15 yıldan beri sürekli geriye gittiğini düşünen biri olarak ne ilgileneceklerini bekliyorum ne bir daha kullanmayı düşünüyorum. Sosyal paylaşım adreslerimden de en azından listemdeki herkesin tepkisini koymasını da sağlayacağım.

Herkes yaptığının bedelini ödemeli.

Ufuk 111 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 16 Şubat 2014

    Evet aramışlar. Sonra bir daha arama tenezzülünde bile bulunmadılar. Bundan sonra böyle bir firmadan pizza yiyeceğime pizza kraker yerim daha iyi.

  • Pizza Pizza Temsilcisi31 Ocak 2014

    Şikayet ile ilgili; Sn. Ufuk Bey'e gerekli bilgilendirmeleri yapmak için aradık fakat kendilerine ulaşamamaktayız. Konu ile ilgili müşterimize ulaşıldığında gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, PizzaPizza Müşteri Hizmetleri (44 44 500)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön