Pizza Pizza Siparişim Vaktinden Aşırı Bir Sürede Geldi.

Alişan A. |

Denizli Pizza Pizza Çınar Şubesinden pizza siparişi vermiştim. Pizzanın gelmesiyle ilgili biçilen süre 30 dakika. Eğer pizza 30 dakikadan fazla sürede gelirse bedava olarak alıyorduk pizzayı fakat pizza bana ulaştığındaki süre 55 dakika bunu siparişi getiren kişi H***n Ka***adlı sipariş servis elemanı bana pizzayı para alarak verdi.

Para vermeseydim pizzayı bana vermeyecekti ve beni tehdit eder gibi alıyor musun, almıyor musun diye sorular sordu, gereğinin yapılması dileğiyle.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  13:23

  Sayın Yetkili,

  3352389 nolu şikayet ile ilgili olarak müşterimizle iletişime geçilerek bilgilendirme gerçekleşmiştir.

  Müşterilerimiz tüm talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 44 44 500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla
  Pizza Pizza Müşteri Hizmetleri
  4444500
  www.pizzapizza.com.tr

 • Alişan A.
  07 Temmuz
  13:39

  Denizli Pizza Pizza Çınar Şubesinden pizza siparişi vermiştim. Pizzanın gelmesiyle ilgili biçilen süre 30 dakika. Eğer pizza 30 dakikadan fazla sürede getirilirse pizzayı bedava olarak alıyorduk fakat pizza bana ulaştığındaki süre 55 dakika. Bu pizzayı getiren kişi Hüseyin Kaya adlı sipariş servis elemanı bana pizzayı para alarak verdi. Para vermeseydim pizzayı bana vermeyecekti ve beni tehdit eder gibi alıyor musun almıyor musun diye sorular sordu ve pizzayı sadece para alarak vereceğini söyledi bedava almam benim hakkımdı. Gereğinin yapılması dileğiyle.