sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pizza Hut Sınırsız Pizza Pişmanlıktır

Alper Alper16 Kasım 2019 22:12

Pizza sevip bolca tüketen biri olarak 1 Hafta önce ilk defa Avcılar Pelican Mall Pizza Hut şubesine gittim ve Sınırsız pizza kampanyasını gördüm. Güzel ve sorunsuz bir pizza olacağı düşüncesi ile siparişimi verip oturdum. Tam yarım saat sonra 2 Adet büyük boy pizza çıkardılar orada servis kısmına koydular. Gittim orada sıcak servisin üzerinden zor bela alabildim birkaç dilim. Yeme kısmına geçtiğimde ise direk fark ettiğim şey daha ilk ısırığım da ağzımın tamamı klasik somun ekmek hamuru ile doldu. Şöyle bir bakınca da fark ettim ki Bir pizza genel olarak 8 dilim halinde geliyor. Her dilim de 1 bilemedin Max 2 sucuk dilimi var.

Üzerine resmen kaşar peyniri bakılmadan fiske atılıp geçilmiş incecik bir tabaka var. Ayıp olmasın diye de 4 5 mısır taneciği koymuşlar. En kötüsü de pizzanın hamurun üzeri sıvı salça dolu akıyor ıslak ıslak. Her ısırık ta ağıza Bolca hamur, salça ve yağ tadı geliyor. Damakta birikip bir süre sonra mide bulandırma düzeyine geliyor. Pizza diliminin 5'te 4'ü kuru soğuk sulu hamur Ayrıca Mekan çok Sıcak. Masamdan sırılsıklam ter içinde kalktım. Havalandırma yok.

30 TL verip sınırsız güzel pizza ümidi ile Salçalı koca koca ekmek satıyor bu şube. En az 2 pizza yiyebilecekken, yarım saat bekleyip 1 tane büyük bir ekmek üzeri salça yiyince üzerine de 7 TL kola parası verince 37 TL'ye ağzımda mide bulandırıcı tat doymamıştım ve bolca terleme ile kötü bir deneyim geçirmiş oldum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Anıl 4 hafta önce  

    Yaşadığın şey gerçekten çok kötü bu halemi gelmiş bu marka

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler