Toplam çözüm sayısı
..
Pizza Hut ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pizza Hut Çalışanlarının Lakayıtlığı

755görüntüleme
Etem
Etem 01 Şubat 2020 00:27

2, 3 aydır Pizza Hut'in Adana Optimum ® Alışveriş Merkezi'nde bulunan şubesinden büyük boy kampanya menüsünü sipariş ediyordum. Her defasında 4 mevsim isimli pizzayı sipariş ettim ve 30 - 34 lira arasında değişen fiyatlar ödedim. Şube çalışanları da sürekli gitmemden ötürü yüzümü tanır hale geldiler zaten. Son gidişimde yine aynı siparişi verdim ancak hesabı ödemeye gittiğimde 50 liraya yakın bir fiyat istendi. Nedenini sorunca ilk başta siparişimin kampanya menü olarak sisteme girilmediği söylendi. Başka bir çalışan çağrıldı o da 4 mevsim isimli pizzanın artık kampanyaya dahil olmadığını söyledi.

Ben özellikle kampanya menüsü istediğimi söylemedim ancak hem artık beni tanıyor olmaları, hem de kampanya varken aynı siparişe fazla para vermeyeceğimi tahmin edebileceklerini de düşünerek özellikle belirtmedim. Kaldı ki çalışanın siparişi alırken beni uyarması gerekiyordu. İlk defa gidiyor olsam hak veririm ancak sürekli gidip her defasında aynı kampanyayı kullanıp, aynı pizzayı sipariş ettiğim için kampanyada bir değişiklik varsa belirtmeleri gerekiyordu.

Daha önce de evden verdiğim siparişi sipariş saatinden 30 dakika sonra uzaklık nedeniyle iptal etmişlerdi. Kaldı ki daha önce getirdiler evime. Adana Optimum şubenizdeki çalışanları gözden geçirmeniz gerekiyor. Tamamen lakayıt bir çalışma şekli var şu anda.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler