16 Nisan 2013 #1745247

Piyangola.com Yanıltıcı Mesaj!

Yukarıda belirttiğim internet sitesi sorular karşılında verilen cevaplara bağlı olarak tarafıma 15.04.2013 Pazartesi günü (bugün) saat 18.23'de kayıt olmam için SMS gönderdi ve cevaplamamı istedi bende kayıt için evet mesajı gönderdim, ancak firma benim mesajımı 9,8 liralık mobil ödeme isteği olarak değerlendirildiğini bildirdi.


Benim böyle bir onayım olmadığı gibi firmanın cebren ve yanıltıcı bir şekilde böyle bir uygulamasını kabul edemem. Ayrıca firmanın tarafıma bunun karşılığı olarak hattıma tanımlamak istediği 30 dakikalık süreyi de kabul etmiyorum. Üzüldüğüm konu bu duruma Turkcell'in aracı durumda olmasıdır.

Ufuk 289 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk'un Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2013

    Şikayet vara teşekkür ederim.

  • Piyangola.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn.Ufuk Karadam, Piyangola Gold Plus Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold Plus Üyeliğinizi başlatmak için 15.04.2013 tarihinde saat 18:22:49'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 18:24:38'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold Plus üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Talebinize istinaden Gold üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile ilgili tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır.Ayrıca Piyangola Müşteri Hizmetleri müşteri memnuniyeti açısından tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön