13 Mayıs 2013 #1795115

Piyangola.com Üyelik Ücreti İadesi Talebi!

11. 05. 2013 tarihinde eşimin facebook sayfasında tamamen bilgisi dışında onayladığı üyeliğinden dolayı cep faturama 9. 98 kuruş yansıtılmış ve ben bu sitenin hiçbir faaliyetinden faydalanmadım. Ücret iadesi için ne gerekiyorsa yapacağım.

Derya 153 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn.Derya Hanım, Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 11.05.2013 tarihinde saat 23:46:49'da internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 23:47:40'da cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Şikayetvar.com'daki talebinizden önce [email protected] mail adresinden veya 0212 355 89 95 nolu telefondan Piyangola Müşteri Hizmetlerine ulaşmadığınıza rastlanmıştır.Buna istinaden Müşteri Temsilcimiz tarafınıza ulaşarak gerçekleştirmiş olduğunuz Gold/Gold+ üyeliğinizle ilgili gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yapmıştır.Telefon görüşmesi esnasında Müşteri Temsilcimiz rencide edici bir ibarede kesinlikle bulunmamıştır.İade talebinizle ilgili işleyişimiz prosedürler çerçevesinde doğru bir yönlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Talebinize istinaden Gold/Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirildiği ile ilgili tekrardan bilgi paylaşılmıştır. Müşteri memnuniyeti açısından 14.05.2013 tarihinde Müşteri Temsilcimiz tarafından tekrardan tarafınıza arama gerçekleştirilmiş fakat ulaşılamamamıştır.En kısa zamanda Piyangola Müşteri Hizmetleri olarak tekrardan tarafınıza arama gerçekleştirilecektir. Değerli görüş ve önerilerinizi bize her zaman iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

  • Derya14 Mayıs 2013

    Şikayetimi siteye girer girmez müşteri temsilcisi tarafıma döndü ancak ikna edici bir şekilde değilde normal sitedeki matbu cümleleri tarafıma aynı şekilde okudu.ayrıca 10 TL lik rakam için yapılacak bişi olmadığını ve bu rakam için uğraşılmaya değmeyecek bi rakam olduğunu rencide edici bi şekilde ima ettiler.Yalnız şunu belirtmek isterim ki benim sorunum 10 TL lik rakam değilde yanıltıcı bi şekilde kesilmesidir.Tarafıma tekrar dönülmemesinide piyangola.com dan ayrıca rica eder,şikayetvar sitesine ayrıca teşekkürlerimi borç bilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön