27 Nisan 2013 #1766959

Piyangola.com Üyelik İptali!

Masum 1-2 soruya cevap verelim derken üyelik adı altında telefonuma ücret kesintileri için mesajlar geldi. Hiçbir mesajınıza da evet yazmadım. Ayrıca da gsm şirketinden dökümanımı istedim ki tarafınızdan kesinti yapıldığı an yasal işlem başlatmaya hakkım olsun.


Lütfen acil olarak üyelik işlemi gibi gerçekleştirdiğiniz bir işlem varsa hemen iptal etmenizi istiyorum. Şu an hattımda kontör olmadığı için, ayrıca da evet diye cevap göndermediğim için bir kesinti yok. Fakat herhangi bir kesinti olursa gerekli suç duyurusunu da yapacağım. Neticede benim onayım yok. Gerekli yapacağınız iptal işlemi varsa lütfen bir an önce yapın.

Emine 138 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn.Emine Hanım, Piyangola Gold Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold Üyeliğinizi başlatmak için 01.03.2013 Tarihinde Saat 21:33:01'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 21:34:27'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir.Piyangola Gold üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 4,90 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 4,90 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Şikayetvar.com'daki talebinizden daha önce iptal talebiniz ile ilgili [email protected] e-mail adresinden veya 0(212)3558995 no'lu telefondan Piyangola Müşteri Hizmetlerine ulaşmadığınıza rastlanmıştır.Talebinize istinaden Gold/Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi tarafınızdan gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile ilgili tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır.Ayrıca tarafınıza detaylı olarak bilgilendirme yapılması için Müşteri Temsilcimiz ''53.....2'' no'lu telefonunuzdan arama gerçekleştirilmiş fakat ulaşılamamıştır.Tarafınıza ulaşılamadığından dolayı tüm bilgilendirme e-mail kanalı ile tarafınıza yapılmıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön