16 Nisan 2013 #1745503

Piyangola.com Üyelik İptali!

Masum 1-2 soruya cevap verelim derken üyelik adı altında telefonuma ücret kesintileri için mesajlar geldi. Hiçbir mesajınıza da evet yazmadım. Ayrıca da gsm şirketinden dökümanımı istedim ki tarafınızdan kesinti yapıldığı an yasal işlem başlatmaya hakkım olsun.


Lütfen acil olarak üyelik işlemi gibi gerçekleştirdiğiniz bir işlem varsa hemen iptal etmenizi istiyorum. Şu an hattımda kontör olmadığı için, ayrıca da evet diye cevap göndermediğim için bir kesinti yok. Fakat herhangi bir kesinti olursa gerekli suç duyurusunu da yapacağım. Neticede benim onayım yok. Gerekli yapacağınız iptal işlemi varsa lütfen bir an önce yapın.

Tolga 149 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn.Tolga Çamlı, www.piyangola.com internet sitesi üzerinden Piyangola Gold/Gold+ gibi haftalık ücreti bulunan herhangi bir üyeliğiniz bulunmamaktadır. E-mail adresiniz ile gerçekleştirmiş olduğunuz Piyangola Standart üyeliğiniz bulunmaktadır.Talebinize istinaden Piyangola Standart üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile birlikte tüm çekiliş haklarınız silinmiş olucaktır,ibaresi bulunan e-mail tarafınıza gönderilerek gerekli bilgilendirme tarafınız ile de paylaşılmıştır.Ayrıca tarafınıza mobil ödeme yansıtılmamıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

  • Tolga16 Nisan 2013

    Mail ile de piyangola.com'a şikayetim üzerine aşağıdaki cevap gelmiştir. şimdilik sorun yoktur. Sn.TOLGA Ç....; ''.................'' e-mail adresiniz ile www.piyangola.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz Piyangola Standart üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile birlikte tüm çekiliş haklarınız silinmiş olacaktır.Tarafınız mobil ödeme ücreti yansıtılmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön