25 Nisan 2013 #1764044

Piyangola.com Üye Olurken Bir Bakmışsınız 10 TL'niz Gitmiş!

İlk başta sorular hemen çıkıyor cevaplıyorsunuz adınız doğum tarihiniz derken cep tel istiyor birde baktınız sizi gold üye yapmış 10 tl almış bile sakın siteye bile girmeyin. Ben olmayacak hediyeden vazgeçtim 9,8 tl gitti ona yanıyorum.


Milli piyango adı geçince sağlam iştir dedim ama...!

Hüseyin 140 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn.Hüseyin Bey, Talebinize istinaden Piyangola.com'a ait Gold/Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminizi ile ilgili Müşteri Temsilcimiz tarafınıza telefon kanalı ile gerekli bilgilendirmeyi sesli kayıt sisteminde iletmiştir. Ayrıca Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 25.04.2013 tarihinde saat 16:13:03'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 16:14:27'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin26 Nisan 2013

    Yukarıda belirttiğim internet sitesi sorular karşılında verilen cevaplara bağlı olarak tarafıma kayıt olmam için SMS gönderdi ve cevaplamamı istedi bende kayıt için evet mesajı gönderdim, ancak firma benim mesajımı 9,8 liralık mobil ödeme isteği olarak değerlendirildiğini bildirdi. Benim böyle bir onayım olmadığı gibi firmanın cebren ve yanıltıcı bir şekilde böyle bir uygulamasını kabul edemem. Ayrıca firmanın tarafıma bunun karşılığı olarak hattıma tanımlamak istediği 30 dakikalık süreyi de kabul etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön