19 Mart 2013

Piyangola.com SMS Almak İstemiyorum!

25. 02. 2013 tarihinde piyangola için cep telefonuma gelen mesaj Türkcell tarafından otomatik olarak onaylandı, 12. 03. 2013 tarihinde Türkcell den üyeliğimi iptal ettim ve ayrıca aynı gün Piyangoladan bana bildirildiği üzere 7979 a sms ile " iptal piyangola " yazarak iptal ettim ve bana gelen mesaj da gold üyeliğiniz bulunmamaktadır denildi.

Buna rağmen bugün (18. 03. 2013 pazartesi) biraz önce 02123558995 nolu telefon ile arandım ve üyeliğimin iptal edildiği söylendi ve de "......nolu hat üzerinden başlatılmış olan gold üyeliğimin iptal edildiğine" ilişkin, piyangola adresinden sms aldım. bugüne dek olanlara istinaden güvenimi yitirdim lütfen beni her türlü üyeliğinizden çıkarın.

Selma 397 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn.Selma Hanım, Piyangola Gold Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold Üyeliğinizi başlatmak için 25.02.2013 tarihinde saat 10:20:21'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 12:43:24'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 4,90 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 4,90 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. 12.03.2013 Tarihinde Piyangola Gold üyeliğinizin iptal işlemi için 7979 servisine göndermiş olduğunuz kısa mesaj içeriği yanlış olduğundan GSM operatörünüz tarafından ''aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır'' ibaresi bulunan SMS tarafınıza gönderilmiştir.Bunun sonucunda Piyangola Müşteri Hizmetleri Tarafından Gold üyeliğinizin iptal işlemi Müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile birlikte üyelik gerçekleştirmiş olduğunuz cep telefon numaranıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön