27 Temmuz 2013

Piyangola.com Canı Sıkıldıkça Cep Telefonumdan Para Çekiyor!

Nissan araba çekilişi için Piyangola.com'a üye oldum. Üye olur olmaz anında yaklaşık 10.00 TL 0533 627 ** 00 nolu telefon hattımdan tahsilat yapıldı ancak daha sonra hiç haberim olmadan ve Piyangola.com tarafından hattıma gönderilen mesajları cevaplamadığım halde hattımdan 2 kez daha 20.00 TL para kesilmiştir.

Yapılan bu kesintiler tamamen bilgim dışındadır. Bu işlem tamamen insanları yanıltmaya yöneliktir. Konu ile ilgili görüşecek hiç kimse yoktur. Verilen telefon numaralarında hiç bir görevli bulunmamaktadır.

Haksız yere yapılan kesintinin derhal iade edilmesini ve bu konu hakkında yasal mercilere başvuracağımın bilinmesini rica ederim.

Hakan 277 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Sn;Hakan Tüzün Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir,ve sizlere gelen SMS 'te Haftalık olarak üyeliğinizin yenileneceği belirtilmiştir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 25.06.2013 tarihinde saat 20:55:10'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 20:55:59 'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Tarafınıza piyangola sisteminde kayıtlı olan gsm numaranızdan 0(212)3558995 no'lu Müşteri Hizmetleri Telefon numaramızdan ulaşılmış gerekli bilgilenidirme tarafınıza yapılmıştır. Gerçekleştirmiş olduğunuz üyeliğinizin iptali hususunda Şikayetvar.com'da belirtmiş olduğunuz talebiniz çözümlenmemiş bir talep değildir.Değerli görüş ve önerileriniz için her zaman 0(212)3558995 no'lu telefondan her zaman Piyangola Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön