26 Nisan 2013 #1765345

Piyangola.com Bilgim Dışında Üyelik Kaydı!

Kızım bilgim dışında bir üyelik gerçekleştirmiş. henüz 12 yaşındaki bir çocuğun bilgisi olmadan yaptığı bir üyelik yüzünden her hafta 9,90 tl ücret kesintisi olmaktadır. Bunu yapan kızım, evet ama bunu benim adıma kızım değil başka biride yapabilir demek ki! sadece tlf numaramı girip üye olmakla benim bilgim dışında hattımdan ücret kesintisi yaşanmakta.


0212*****95 numaralı hattan K. hanımla görüştüm ısrarlarım üzerine zorla üyeliğin iptali için mail adresine mesaj gönderildiği tlf da iptal edildiğine dair mesaj geleceği bilgisi verildi. fakat üyeliği kızım yaptı hangi mail adresi olduğu belli değil telefonumada gelen herhangi bir mesaj mevcut değil. zor durumdayım.

Sultan 82 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn.Sultan Hanım, Gold/Gold+ üyelikler sadece GSM numarası ile aktif hale gelmemektedir.Telefon numaranız üzerinden ''EVET'' ibaresi bulunan onay vermeniz gerekmektedir.Ayrıca telefon görüşmesi esnasında Müşteri Temsilcimiz talebinize istinaden Gold/Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile ilgili tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır.Diğer tüm talepleriniz Müşteri Temsilcimiz tarafından karşılanarak tarafınıza gerekli yönlendirme ve müşteri memnuniyeti açısından seçenekler detaylıca iletilmiştir. Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 19.04.2013 tarihinde saat 13:22:16'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 13:26:58'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

  • Sultan28 Nisan 2013

    Hiç memnun değilim, ücretin geri banka yoluyla değil kestikleri hattın üzerinden yatırılmasını ısrarla talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön